Güneş Oto, otomotiv endüstrisinin kalbi olan Bursa'da, ticari araç iç giydirme, fiber tavan, Polyester Kalıp ve vakumla şekillendirilmiş parçalar alanında müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusuna Doğru ürünlerin üretimini ve tedarikini sağlayan Güneş oto  Ana faaliyet alanı olarak Polyester Döküm imalatı  Kalıp ve Plastik Vakum alanında hizmet veren firmamız Türkiye genelinde aranılan ve kalitesine güvenilen bir firma olmuştur.

Güneş oto Yılın her döneminde uzman kadrosuyla yeni projeler geliştirmeyi, Ticari araç sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı her zaman kendisine ilke edinmiştir.

Otomotiv sektörünün yanı sıra mobilya, makine, tarım, medikal ve seperatör sektörlerine de üretim yapmakta olan firmamız. Polyester Döküm, Kalıp ve Plastik vakum Konusunda müşterilerine memnuniyetleri doğrultusunda eşsiz hizmet vermektedir.

Güneş oto Dış pazarlama alanında Şimdilik Dolaylı Olarak Avrupa, Rusya ve Ortadoğu da faaliyet gösteren karoser, VIP minibüs, engelli araçları, mobil ofisler, yolcu taşımacılığı, okul servisleri, polis araçları, ambulanslara yönelik çalışan firmalara iç giydirme setleri, fiber tavan ve polyester döküm sistemlerinin yanı sıra araç içi dizayn malzemeleri de sunmaktadır.

Güneş oto olarak yukarıda belirtilen sektörlerde en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinerek yönetim ve kalite politikamızı bu doğrultuda düzenlemiş bulunmaktayız.

Siz Değerli müşterilerimiz oldukça, Güneş oto olarak sizlerle çalışmaktan her zaman mutluluk duyacağız.